Tato 30 denní metoda automatického učení jazyků způsobí, že jazykové školy zaniknou
POVÝŠENÍ

Tato 30 denní metoda automatického učení jazyků způsobí, že jazykové školy zaniknou

Fenomenální multilingvista, prof. Andrzej Gawroński, který ovládal minimálně 60 cizích jazyků a lingvista a polyglot Giuseppe Gasparo Mezzofanti, ovládající 38 jazyků, to jsou pouze příklady géniů, kteří posloužili jako základ k vytvoření této 30denní metody. Umožňuje zvládnout v překvapivě expresním čase slovní zásobu i v rozsahu ročního jazykového kurzu! Přesvědč se, že Metoda fenomenálních multilingvistů může vést k zániku tradičních jazykových škol.

V poznatcích o prof. Andrzeji Gawrońském je uváděno, že rozuměl nikoli 60, ale 100 nebo dokonce 140 cizím jazykům.

Již 597,158 Evropanů zavrhlo složité metody učení jazyků, které nepřinášejí výsledky, a díky Mětodě fenomenálních multilingvistů se připojili k Mezzofantimu a Gawrońskému. Majitelé jazykových škol jsou zaskočeni, že tato metoda spatřila světlo světa. Bojí se, že nyní každý může poznat tajemství nejúčinnějšího způsobu, jak se naučit cizí jazyky.

Ty také, nezávisle na věku, vzdělání a Tvých zkušenostech s učením jazyků, již za 4 týdny vyvoláš úžas a šok ve tvářích rodiny, přátel a kolegů z práce. Dokonce i když si všichni myslí, že k učení jazyků nemáš předpoklady, nikdo teď neuvěří, že se jazyk učíš necelých 30 dnů.

A to bude teprve začátek Tvých úspěchů!

Proč je učení s Fast Phrases tak rychlé?

Protože zvyšuje pracovní kapacitu Tvého mozku až 5násobně. Nemysli si, že je pro Tebe pozdě, abys začal používat cizí jazyk. Na to nikdy není pozdě! Můžeš se o tom přesvědčit již za 30 dnů. Toto jsou změny, jakých si všimneš ve svém dosavadním životě:

 • začneš bez stresu přirozeně mluvit cizím jazykem sotva po 30 dnech učení,
 • čtení informací v zahraničních servisech pro Tebe nebude představovat žádný problém,
 • získáš obdiv nejbližších a uznání v práci,
 • už pořád se budeš učit několikrát rychleji.

V čem spočívá tajemství expresní výuky jazyků Metodou fenomenálních multilingvistů?

Všechny standardní metody výuky jazyků aktivují pouze nepatrné části Tvých paměťových možností a vytváření slovních vazeb. Ze své podstaty účinně nenapomáhají těmto kognitivním procesům, neboť k práci aktivují pouze malou část mozkových struktur. Metoda fenomenálních multilingvistů obsažená v systému interaktivních kartiček Fast Phrases způsobuje, že tento systém funguje jinak. Využívá 100 % schopností, které již máš,ale které nyní podřimují ve Tvém podvědomí.

Na základě výzkumů EOC Institute lze konstatovat, že zdrojem nadprůměrných schopností prof. Gawrońského a Giuseppe G. Mezzofantiho je mimo jiné zásada úplné synchronizace mozku (angl. Whole Brain Synchronization). Spočívá v aktivizaci pravé a levé mozkové hemisféry zároveň. Při zapamatovávání si nových slov aktivuje automatická 30denní Metoda fenomenálních multilingvistů k učení cizích jazyků, obsažená v Fast Phrases, zároveň pravou a levou mozkovou hemisféru. Celý mozek pracuje 5krát produktivněji než obvykle. Vede to ke zvýšení kognitivních možností, schopností zapamatovat si nová slovíčka a spojovat je s polskými ekvivalenty. Díky tomu jsou vznikající konotace silnější, ukládají se hlouběji do paměti a Tvůj mozek si samovolně, téměř automaticky zapamatovává nová slovíčka.

Pamatuj si, že tato 30denní metoda byla zahrnuta pouze a výhradně do systému multimediálních kartiček s názvem Fast Phrases, jediného programu, který nejen zlepšuje, ale také urychluje zapamatování, díky využívání Tvých vrozených smyslových schopností na 100%.

Co říkají uživatelé o Fast Phrases, programu založeném na Metodě fenomenálních multilingvistů:

"Při hledání práce po ztrátě starého zaměstnání jsem si mohl z nabídek vybírat, protože jsem potencionální zaměstnavatele překvapil plynulou norštinou. Žádný z nich něco takového nečekal od 47letého chlápka! A to všechno díky Metodě fenomenálních multilingvistů, kterou obsahují Fast Phrases" - Jan Z.

Pro koho je tato metoda určena?

Pro všechny. Začínáš od nuly? Již po cca 2 týdnech jsou vnitřní zábrany před mluvením v cizím jazyce odstraněny a Ty získáš sebevědomí a přirozenost při používání nových slovíček. Máš základy jazyka? Zlepšíš si výslovnost a po 2 dnech používání kartiček Fast Phrases si osvojíš více než 270 nových slovíček! Nezávisle na místě, z kterého začínáš, po 9 dnech postřehneš výrazný rozdíl ve své slovní zásobě. Bude mnohem bohatší než dříve. Po měsíci budeš ovládat angličtinu, němčinu nebo jakýkoli jiný jazyk tak dobře, jako kdybys absolvoval časově náročný jazykový kurz. Pokud se tak nestane, máš právo využít speciální záruku spokojenosti. Bez složitých vysvětlování dostaneš peníze za systém interaktivních kartiček zpět.

Kliknutím na odkaz, který najdeš níže, si můžeš objednat systém interaktivních kartiček Fast Phrases, založený na Metodě fenomenálních multilingvistů až o 1116 Kč levněji. Speciální nabídka platí do konce 07-07-2022.

Klikni zde pro objednání systému interaktivních kartiček Fast Phrases podle zvláštních zásad >>

meteoblue

Paní Barbora nevěřila, že se po padesátce ještě může naučit nový jazyk. Díky Fast Phrases se však za necelých 30 dnů naučila němčinu tak dobře, že získala práci v zahraniční a přestěhovala se do vysněné Vídně. Ohromující výsledek!

Interaktivní kartičky
Fast Phrases

*** GARANTOVÁNO ***

Látku ročního kurzu
cizího jazyka zvládnete
za 4 týdny

OBJEDNÁVÁM SI

Akce platí pouze do dnešního dne!


 • kinia_slnko
  už kdysi mi to doporučoval známý a bylo opravdu vidět, že to u něj fungovalo, protože dostal práci v zahraničí, o kterou usilovat. Zapomněla jsem na to, ale teď jsem si objednala dvě sady pro sebe, protože bych se taky chtěla přestěhovat.
 • KARol
  Teď nemám čas na jazykovky a upřímně, ono to taky něco stojí a ceny rostou ;/ ale v té akci jsem si koupil španělštinu a angličtinu, protože se to vyplatí a určitě to vychází mnohem mnohem levněji než kurzy
 • princezná97
  no, si to asi objednám, maturita za rohem a z angliny v hlavě pusto, za čtyři mám jen proto, že se nejspíš líbím učitelovi lol
  • bea_bea
   Tak to se máš opravdu čím chlubit... ale správně, objednej si sadu. Na to, abys dala maturitu, určitě stačí, když si k tomu sedneš každý den na pár minut,… na doučování už může být docela pozdě...
 • olo3
  Jsou to tajný technologie ukrývaný před veřejností. Zachycujou vzory mozkovejch vln, aby měli kontrolu nad smysly. Dávejte si bacha!
  • KORNEL
   já se p***u, další znalec spikleneckejch teorií. Se jdi schovat do sklepa nebo si jednu prožeň hlavou, protože na léčení už je nejspíš pozdě!
  • alutka
   No dobře, ale funguje to nebo ne?? jedu za 2 měsíce do německa, šiklo by se to
  • KORNEL
   ~alutka, já mám angličtinu a funguje to, když jsem byl naposledy v UK, komunikoval jsem o poznání snáz, než když jsem s lístečky začal. Takže podle mého se to vyplatí, jiný jazyky určitě fungují stejně dobře.
 • patkaaa79
  Kartičky doporučuju, koupila jsem si je už vloni, ale to na ně nebyla tak dobrá akce! ale i tak nelituju, protože anglinu jsem si o dost zlepšila, navíc učení mi nikdy nešlo, nahrčela jsem se slovíčko a hned ho zapomněla. Teď si to, co jsem se naučila, pamatuju pořád a umím to využít při komunikaci s cizinci, což se mi v práci stává čím dál častěji
 • nerd2060
  To není nic divného, biflování zpaměti je neúčinné, protože slovíčka zůstávají pouze v krátkodobé paměti. Mozek si nevytváří odpovídající spojení, aby takovou informaci uznal za důležitou a uchoval ji. Kartičky jsou založeny právě na vytvoření systému vazeb a aktivování takových procesů v mysli, k nimž dochází, když se učíme jazyk jako dítě, přirozeně. Děti se přeci nic nebiflují, přitom mluví dobře, dřív, než se naučí číst! U dospělých to už nefunguje přesně takovým způsobem, ale příslušná simulace umožní co možná nejpřesněji okopírovat celý proces. Já se tím zabývám ve své vědecké kariéře a potvrzuji, že se jedná o účinnou metodu.
 • VOJAK
  To sou pěkný pi***ny, co tady píšete, zapnite mozky. Naučit se jazyk za měsíc nebo dva je pěkná blbost, kdyby jo, tak je to tu samej angličan!!!11
  • happy89
   Sám meleš blbosti, nejdřív se nauč pořádně polsky! Jasně, že se samo a s nulovým nasazením nic neudělá, ale lidi neznají jazyky, protože to ani nezkusí nebo prolistujou jednu lekci a seknou s tím. Já ty kartičky používám a vidím výsledky, stačí trochu systematičnosti
 • kapitalistický
  Já jsem to koupil dětem, protože jsem si myslel, že pro mě a ženu už je stejně pozdě učit se nové jazyky. Ale učili jsme se spolu se syny, abychom je motivovali k učení a... sami se teď domluvíme anglicky!
 • anna_očné
  a dětem se taková forma učení líbí?? Sednou si k tomu programu rádi?
  • nikola
   ano, moje děti (dcera 10 let a syn 13) mají taky ty kartičky rády, nemusím jim připomínat učení a honit je ke školním učebnicím... ojj, to nebyl žádný med!
 • sweet_minnie
  Někdo se tu ptal, jestli je dostupná i norština – ano, sama jsem se ji takhle učila a doporučuji! Teď už jsem v Norsku víc než rok a v klidu se dorozumím, ale ze začátku pro mě kartičky znamenaly velkou pomoc.
 • pinkie
  Četla jsem kdysi o tom, nebo o nějaké podobné metodě na semináři psychologie. Je to skutečně vědecky podloženo, když o tom mluvili i na univerzitě... možná si to koupím.
 • mirek_k
  Vyplatí se to objednat i za vyšší cenu a v téhle akci tím spíš! říkám to proto, že jsem byl v situaci, kdy se mi tahle výuka dost hodila. Např. posledně jsme se při cestě v zahraničí s přítelkyní ztratili, nešlo použít internet, museli jsme se ptát na cestu. A domluvil jsem se úplně hladce s první osobou, kterou jsme potkali! Přítelku jsem vcelku ohromil, protože nevěřila, že mi to učení opravdu tak dobře jde, hehe
 • lewandino
  A ví někdo, jestli je možný se takhle učit norštinu?